LUG Lubuskim Liderem Innowacji!

14 września 2022

Dn. 12 września w Filharmonii Gorzowskiej odbyła się Gala Lubuskiego Lidera Biznesu, której organizatorem jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa. W tym roku o statuetki walczyło 40 firm, LUG Light Factory Sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów jako Lubuski Lider Innowacji.

Bardzo miło nam poinformować, iż LUG Light Factory Sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów otrzymując statuetkę jako Lubuski Lider Innowacji. Nagrodę odebrał osobiście Ryszard Wtorkowski, założyciel oraz Prezes Spółki.

„Innowacyjność jest wpisana w DNA naszej firmy, jest to element naszej strategii i ta nagroda jest potwierdzeniem, że skutecznie ją realizujemy”  - podsumował Prezes Ryszard Wtorkowski.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsiębiorstw regionu, a jego każda edycja cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem. Organizatorem wydarzenia jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, największa, niezależna organizacja zrzeszająca przedsiębiorców w Województwie Lubuskim, od 15 lat działająca na rzecz tworzenia dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego, międzynarodowych kontaktów gospodarczych oraz wspierania inicjatyw firm zrzeszonych w ZIPH.

Gratulujemy pozostałym laureatom, zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zwycięskich firm TUTAJ